MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 15307422
nr 1530 7422
Matsalsgrupp
7 delar, Gustaviansk stil, bord + 6 stolar. Diameter: 110 cm. Höjd: 76 cm, 2 ilägg a 30 cm
Kondition: slitage, skador
måndag 27 mars 2023
kl 18:50:35
Den Gustavianska stilen